Kurumsal

Sevgili sanayici dostlar, firmamız ile ilk tanışmanız 2007 yılı itibari ile İLERİ TEKNİK HIRDAVAT olarak Uluyol’da olmuştur.
Sektöre girdiğimiz günden itibaren talaşlı imalat üzerine yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeler sonucunda, müşterilerinin yanında tüccar olarak değil de çözüm ortağı olarak bulunmaya çalıştık!
BURSA ve BALIKESİR bölgesinde profesyonel bir ekip ile kanalda çözüm ortağınız olma inancıyla siz değerli sanayicilere en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik. Dürüst ve güvenilir bir firma olarak sektörde hak ettiğimiz yeri kısa sürede almaya çalıştık.
2009 yılı itibari ile bu hızlı yükseliş büyümemizi tetiklediği için İL-TEK TEKNİK HIRD. END. MALZ. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurumsal kimliğini alarak daha iyi hizmet verebilmek için ekibini de büyüterek en iyisini sizlere ulaştırmanın gayreti içine girdik!
Simtek ürünleri dışında Almanya ve Avrupa'nın değişik yerlerinden talaşlı imalatta sizlere çözüm getirmek için konusunda uzman firmalarında ithalatını yapmaktayız!
BOR KESİCİ markasıyla hızlı, profesyonel ve minimum maliyet felsefesi ile çözümler sunduk.
Dün olduğu gibi bugün ve yarında hızlı ve kesin çözümlerimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla
A.İlker ÜNLÜTÜRK

Misyonumuz

Marmara bölgesinde kaliteli ürünlerin yanı sıra sürekli hizmet anlayışı dikkate alınarak, müşterilerimiz için değerli olan zaman ve kesici takım ihtiyaçlarında 7/24 hizmet vermenin vermiş olduğu memnuniyeti yaşamaktayız.

Vizyonumuz

İL-TEK Ailesi pazardaki yeni talepleri ve hizmet kapasitemizi artırabilmek amacıyla sürekli gelişmekte olduğumuz sektörde, çalışma alanımız ile seçkin markaların bayi ve distribütörlüğü ile yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz.